Про Eurocash Agency
Чому нам довіряють:

Eurocash Agency - юридична компанія, офіційний представник європейських роботодавців в Україні з правом надання консалтингових послуг щодо роботи в Німеччині, Нідерландах та Австрії. Для того, щоб дізнатись більше тисніть тут.

 • 1
  Офіс у місті Львів
  де ми з радістю приймаємо наших клієнтів для надання консультацій
 • 2
  Ліцензія Міністерства соціальної політики України
  переглянути можна тут
 • 3
  Відгуки
  клієнтів, більшість з яких звертаються до нас повторно
Нормативні документи
eurocash agency нормативні документи
Eurocash agency відгуки:
Наш Instagram, приєднуйтесь, щоб першими дізнаватимь про гарячі вакансії!
Робота в Німеччині, Нідерландах та Австрії для Українців

Ми розуміємо, наскільки важливою є можливість знайти роботу в іншій країні Незалежно від вашої спеціалізації, досвіду та знання мови, ми допоможемо вам знайти вашу ідеальну вакансію.

Наші ключові переваги:
Вакансії від прямих роботодавців
Команда юристів із досвідом юридичного супроводу кандидатів, які шукають роботу в Німеччині для Українців
Працевлаштування за тимчасовим захистом

Робота в Німеччині за 24 параграфом, а також робота в Нідерландах та Австрії за тимчасомвим захистом. Усі вакансії від прямих роботодавців

Як згадувалось раніше, ми пропонуємо вам можливість працевлаштуватись за тимчасовим захистом. Що це таке? Тимчасовий захист – це закон прийнятий директивою ЄС який дозволяє українцям-біженцям працювати в Німеччині, у зв’язку з війною.

Вакансії від прямого роботодавця - наша ще одна спеціалізація. Ми пильно відбираємо партнерів, які готові надати вам можливості комфортного працевлаштування. За допомогою Eurocash Agency ви зможете знайти надійну та вигідну роботу в Німеччині, в Нідерландах, в Австрії, не витрачаючи часу на пошук та відбір вакансій.

Ми пишаємося тим, що допомагаємо українцям працевлаштуватись в Німеччині та інших країнах ЄС. Наша компанія вирішує всі труднощі, пов'язані з пошуком вакансій без знання мови за кордоном. Ми забезпечимо вас надійними вакансіями від прямих роботодавців та підтримкою на кожному етапі.