Вакансії:
Робота в Німеччині, Нідерландах, Австрії

*наявність місць на даних вакансіях на даний момент потрібно уточнювати персонально з Вашим менеджером


Робота в Німеччині | Вакансії в Німеччині


Робота в Нідерландах | Вакансії Нідерланди:


Робота в Австрії | Вакансії в Австрії

Поширені запитання:
Робота в Німеччині, Нідерландах та Австрії для Українців

Ми розуміємо, наскільки важливою є можливість знайти роботу в іншій країні Незалежно від вашої спеціалізації, досвіду та знання мови, ми допоможемо вам знайти вашу ідеальну вакансію.

Наші ключові переваги:
Вакансії від прямих роботодавців
Команда юристів із досвідом юридичного супроводу кандидатів, які шукають роботу в Німеччині для Українців
Працевлаштування за тимчасовим захистом

Робота в Німеччині за 24 параграфом, а також робота в Нідерландах та Австрії за тимчасомвим захистом. Усі вакансії від прямих роботодавців

Як згадувалось раніше, ми пропонуємо вам можливість працевлаштуватись за тимчасовим захистом. Що це таке? Тимчасовий захист – це закон прийнятий директивою ЄС який дозволяє українцям-біженцям працювати в Німеччині, у зв’язку з війною.

Вакансії від прямого роботодавця - наша ще одна спеціалізація. Ми пильно відбираємо партнерів, які готові надати вам можливості комфортного працевлаштування. За допомогою Eurocash Agency ви зможете знайти надійну та вигідну роботу в Німеччині, в Нідерландах, в Австрії, не витрачаючи часу на пошук та відбір вакансій.

Ми пишаємося тим, що допомагаємо українцям працевлаштуватись в Німеччині та інших країнах ЄС. Наша компанія вирішує всі труднощі, пов'язані з пошуком вакансій без знання мови за кордоном. Ми забезпечимо вас надійними вакансіями від прямих роботодавців та підтримкою на кожному етапі.