Повернення податків
після роботи за кордоном

Якщо Ви працювали легально за кордоном, то сплатили податок на прибуток в відповідній державі. За певних умов, Ви можете повернути частину сплаченого податку.
Повернення податків означає, що сума сплачених роботодавцем податків перевищує необхідну і є можливість вимагати повернення надміру сплачених коштів. Для цього треба дивитися вимоги податкової служби країни, де Ви працювали. Основним документом, який знадобиться, є копія остаточної сукупної оплати від роботодавця.

Щодо часу за який можна повернути податок, теж треба зважати на конкретну країну. Наприклад, в Польщі можна повернути сплачений податок за 2 роки з року, в якому подаєте заявку, повернення податку з Німеччини можливе за останні 4 роки.

Термін повернення коштів залежно від конкретної ситуації займе від 3 місяців, все залежить від того, в якій країні Ви працювали та пакету необхідних документів.

Cкільки це буде коштувати?

Тарифи залежать від країни, з якої повертаються податки. Ми не стягуємо жодних авансових платежів за послуги — вони вираховуються з суми податків, яку Вам повернули, перед перерахуванням на картку клієнта. Таким чином, Вам не доведеться нічого платити, поки Ваші податки не повернуть.

Навіть якщо у Вас немає всіх необхідних документів, Ви можете повернути податок . Ми отримаємо необхідні документи за Вас, для цього потрібно повідомити назву компанії Вашого роботодавця і приблизний термін Вашого працевлаштування.
Поширені запитання: