Повернення податків з Нідерландів

Повернення податків є важливою процедурою для багатьох людей, які легально працювали у Нідерландах. Ця процедура дозволяє отримати зворотню компенсацію виплачених податків і покращити фінансову ситуацію.
Для отримання повернення податків з Нідерландів необхідно відповідати певним вимогам та умовам. Зазвичай це включає наявність офіційного статусу працівника, документи, що підтверджують сплату податків, а також відсутність податкових боргів.

Процес повернення податків зазвичай розпочинається зі збору необхідної документації, такої як:
  • Форма Jaaropgave, або останній розрахунковий листок (з кожного місця роботи);
  • Jaaropgave - документ, який видає роботодавець. У формі вказана повна інформація про ваші доходи та сплачені податки. Форма Jaaropgave видається по закінченню року, але не пізніше 31-го січня;
  • Копія посвідчення BSN/SOFI номера (якщо є);
  • Копія паспорта, або посвідчення особи;
  • Звіт про результати фінансової діяльності, що подається до податкового органу (тільки якщо Ви - громадянин ЄС).
Після цього необхідно заповнити декларацію та подати заявку на повернення податків. Після подання заявки слід очікувати результатів, які зазвичай приходять у письмовій формі або електронним шляхом.

Cкільки це буде коштувати?

Тарифи залежать від країни, з якої повертаються податки. Ми не стягуємо жодних авансових платежів за послуги — вони вираховуються з суми податків, яку Вам повернули, перед перерахуванням на картку клієнта. Таким чином, Вам не доведеться нічого платити, поки Ваші податки не повернуть.

Навіть якщо у Вас немає всіх необхідних документів, Ви можете повернути податок . Ми отримаємо необхідні документи за Вас, для цього потрібно повідомити назву компанії Вашого роботодавця і приблизний термін Вашого працевлаштування.